Для світової історії два роки – це незначний період. Для кожного українця – найдовший і найтривожніший період життя, переповнений болем, розпачем і незгасимою вірою в Україну

Дата: 02.04.2024 12:00

02 квітня 2024 року у Броварах відбувся захід, приурочений 2-й річниці звільнення Броварського району та Київщини від російських окупантів.

В урочистостях взяли участь очільники міста і району, представники організацій та установ, громадськість та військовослужбовці, які з перших днів повномасштабного вторгнення стали на захист Броварщини.

Священники Православної Церкви України провели спільну молитву за єдність нашої держави та найшвидшу Перемогу.

Учасники заходу згадали ті важкі для Броварщини часи – лютий-березень 2022 року та хвилиною мовчання вшанували пам’ять загиблих захисників України.

Завжди пам’ятатимемо героїчний опір ЗСУ, тероборонців, місцевих жителів, які пліч-о-пліч з військовими стали на захист держави.

Ніколи не забудемо подвиг Героїв, які поклали своє життя за свободу й незалежність.

Слава Україні! Героям слава!