Стартував III етап змагань «Пліч-о-пліч» у Броварському районі

Дата: 03.04.2024 17:00

Сьогодні, 3 квітня 2024 року в спортивному залі Новоолександрівського НВК Згурівської селищної ради відбулися змагання з черліденгу III(районного) етапу Всеукраїнських шкільних ліг "Пліч-о-пліч».

Учасниками змагань у III (районному) етапі стали команди Броварської, Баришівської, Великодимерської та Згурівської громад.

В урочистому відкритті взяли участь начальник Київського обласного відділення Комітету з фізичного виховання та спорту Міністерства освіти і науки України Анатолій Ільченко, перший заступник голови Броварської райдержадміністрації Олексій Дорошенко та Згурівський селищний голова Василь Цвик, які побажали командам успіхів та нових спортивних здобутків.

У підсумку - переможцями стала команда Великодимерської територіальної громади;

Срібними призерами стали дівчата з Броварської громади;

Третє місце розділили команди Згурівської та Баришівської громад.

Переможців та призерів змагань нагородили грамотами та кубками.

Тож побажаємо команді юних черлідерок Ведикодимерської територіальної громади гідно представити Броварський район на IV(обласному) етапі Всеукраїнських шкільних ліг «Пліч-о-пліч».

Тільки вперед!

Разом до Перемоги!

#разомпереможемо #шкільніліги #плічопліч #scl #scl_kyivregion #київщина

Фото без опису Фото без опису Фото без опису Фото без опису Фото без опису Фото без опису