У Фастівському районі третій етап Всеукраїнських змагань «Пліч-о-пліч Всеукраїнські шкільні ліги» стартував з футзалу

Дата: 04.04.2024 09:00

2 квітня у Фастівському районі розпочато проведення ІІІ (районного) етапу Всеукраїнських змагань «Пліч-о-пліч Всеукраїнські шкільні ліги» На базі Борівського академічного ліцею Фастівської міської ради та Боярського академічного ліцею «Гармонія» відбулися півфінальні змагання з футзалу.

Перед початком змагань до присутніх з вітальним словом звернулися амбасадори Фастівського району Всеукраїнських змагань «Пліч-о-пліч Всеукраїнські шкільні ліги» Вячеслав Отрішко й Михайло Пилипчук.

За результатами змагань до фіналу вийшли команди Боярської, Гатненської, Глевахівської та Фастівської територіальних громад.

Дякуємо всім за участь та вітаємо фіналістів!