Броварський район визначився з переможцем районних змагань шкільних ліг із футзалу

Дата: 11.04.2024 17:00

11 квітня 2024 року на базі комунального закладу Київської обласної ради «Київський обласний спортивний фаховий коледж» Броварської територіальної громади розпочався III (регіональний) етап змагань з футзалу проєкту «Пліч-о-пліч» Всеукраїнські шкільні ліги.

Участь в змаганнях взяли 8 команд з Броварського району, а саме : Баришівської, Броварської, Березанської, Великодимерської, Зазимської, Згурівської, Калинівської та Калитянської територіальних громад.

Підтримати та сказати вітальне слово командам завітали голова Броварської райдержадміністрації Володимир Майбоженко, заступник Броварського міського голови Лариса Виноградова, директор комунального закладу Київської обласної ради "Київський обласний спортивний фаховий коледж" Світлана Потрясаєва, амбасадорка Всеукраїнських шкільних ліг « Пліч – о – пліч» Оксана Романюк.

Гравці грали злагоджено, продумано, відчувався командний дух та неабиякий спортивний запал.

Кожна команда ретельно підготувалася до змагань та продемонструвала свою силу і спритність.

За підсумками було визначено переможців, яких було нагороджено кубками, медалями та дипломами.

Тож вітаємо команду Броварської територіальної громади з можливістю представляти Броварський район на IV (обласному) етапі.

Бажаємо нашим спортсменам наснаги та витримки, адже у них все ще попереду!

РАЗОМ ДО ПЕРЕМОГИ! 🇺🇦

#разомпереможемо #шкільніліги #плічопліч #scl #scl_kyivregion #київщина

Фото без опису Фото без опису Фото без опису Фото без опису Фото без опису Фото без опису Фото без опису Фото без опису