Школярі Бучанського району визначили переможців зі спортивного орієнтування в рамках третього етапу "пліч-о-пліч Всеукраїнські шкільні ліги"

Дата: 12.04.2024 15:00

В Ірпені сьогодні, 12 квітня,  стартували змагання в рамках третього етапу «Пліч-о-пліч Всеукраїнські шкільні ліги» зі спортивного орієнтування.

Боротьба за право представити Бучанський район на 4-му обласному етапі змагань серед учнів закладів загальної середньої освіти точилася в парку «Незнайко».

Так, у третьому районному етапі в лізі зі спортивного орієнтування взяли участь шість команд переможців другого територіального етапу змагань: команди Ірпінського ліцею № 2, Бучанського ліцею № 9, Гостомельського ліцею № 1, Коцюбинського ліцею № 1, Микулицького ліцею та Вишнівського академічного ліцею № 2.

Школярі демонстрували вміння орієнтуватися на місцевості, читати карти та швидко виконувати завдання.

За підсумками змагань учасники розподілили призові місця наступним чином:

1️ місце — команда Ірпінського ліцею №2

2 місце — команда Вишнівського академічного ліцею №2

3️ місце — команда Гостомельського ліцею №1

#разомпереможемо #плічопліч #шкільніліги #scl #scl_kyivregion #київщина

Фото без опису Фото без опису Фото без опису Фото без опису Фото без опису Фото без опису Фото без опису Фото без опису