Ветеран війни Дмитро Шалдун став новим координатором «Активних парків» на Київщині

Дата: 12.04.2024 18:00

Учасник бойових дій Дмитро Шадлун став новим координатором програми «Активні парки – локації здорової України» у Київській області.

Дмитро – капітан ЗСУ, учасник АТО. Має сертифікат інструктора з військової топографії. Займається пішим туризмом, веслуванням на човнах та веслуванням на тренажері Concept – 2, інструктор з базової підготовки (суддя) у військово-патріотичних іграх.
Відтепер він організовуватиме в Білоцерківській громаді спортивні заходи та різноманітні активності. Перший з них Дмитро Шалдун провів 11 квітня для місцевих мешканців та гостей заходу.

Важливо й актуально на сьогодні, що ветеран залучатиме до спорту своїх побратимів, учасників російсько-української війни.

Т. в.о. начальника управління молоді та спорту Київської ОДА Володимир Стеценко спільно з директором Київського обласного центру фізичного здоровʼя населення «Спорт для всіх» Андрієм Михальчуком передали координатору спортивний інвентар та екіпіровку «Активних парків».

Фото без опису Фото без опису  Фото без опису