На Київщині за урядовою програмою єВідновлення прийняті позитивні рішення на загальну суму понад 6,7 млрд грн

Дата: 15.04.2024 11:00
Кількість переглядів: 50

Фото без опису

Наразі в пристоличному регіоні зафіксовано понад 29 тисяч пошкоджених та зруйнованих об’єктів. Однією з найдієвіших програм з відбудови є урядова програма єВідновлення. В рамках всіх трьох етапів програми вже прийняті позитивні рішення на загальну суму 6 млрд 743 млн грн. Про це під час брифінгу повідомив перший заступник голови Київської ОДА Микола Бойко.

Загалом на Київщині спільними зусиллями Уряду, обласного та місцевих бюджетів, за сприяння міжнародних партнерів та фондів вже відновлено повністю та частково зі збереженням функціонального призначення приміщень 17 425 об’єктів. Найбільше відновлено об’єктів житлового фонду — понад 15 800 багатоповерхових та приватних житлових будинків. 

«Наголошую, що повна прозорість та підзвітність — це те, чим ми керуємося у своїй роботі та те, чого вимагаємо від підрядників. Ми постійно проводимо виїзні перевірки на об’єкти, де проводяться роботи, аби одразу на місцях виявляти та вирішувати проблемні питання. Крім того, на об’єктах, які відбудовуються коштом UNITED24 та Фонду ліквідації наслідків збройної агресії, незалежний технічний нагляд здійснює ПРООН», — зазначив Микола Бойко.

Також за участі представників правоохоронних органів регулярно проводяться засідання робочої групи «Прозорість та підзвітність». Під час нарад перевіряються тендерні закупівлі районів та громад Київщини. Цього тижня розглянули тендери, які викликали суспільний резонанс, зокрема, будівництво укриття в Крюківщині та реконструкція приміщення в місті Вишневе. 

«Найближчим часом структурні підрозділи ОВА запустять у роботу 15 процедур закупівель. Замовником 14 з них є Департамент регіонального розвитку. Це 3 тендери на ремонт укриттів та 2 щодо капітальних ремонтів закладів освіти. Решта процедур закупівель буде проведена на виконання додаткових будівельних робіт на об’єктах, які вже відновлюються»,  — додав перший заступник голови КОДА.


« повернутися

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора

Форма подання електронного звернення


Авторизація в системі електронних звернень