Руслан Кравченко та Посол Республіки Корея Кім Хьонг Те обговорили потреби Київщини в енергообладнанні після російських атак
Начальник Київської обласної військової адміністрації Руслан Кравченко та Надзвичайний і Повноважний Посол Республіки Корея в Україні Кім Хьонг Те обговорили потреби Київщини в енергообладнанні після російських атак.
«Масовані атаки росіян по енергетичних об’єктах України, в тому числі Київщини, спрямовані на повне знищення української енергетики. Тому, щоб мешканці області були постійно з теплом та світлом, працюємо над забезпеченням сучасних ефективних альтернативних енергоджерел», – розповів начальник Київської ОВА Руслан Кравченко на своїй сторінці у Facebook.
Насамперед, за його словами, йдеться про когенераційні установки, які дозволять децентралізувати генерацію. Руслан Кравченко зауважив, що тієї кількості, яка нині є в Україні наразі замало. «Тому дуже розраховуємо на подальшу підтримку в цьому питанні наших міжнародних партнерів. Підготовка до опалювального сезону буде важкою. Розуміємо, що російські окупанти не припинять масованих атак. Але попри все маємо забезпечити роботу критичної інфраструктури громад Київщини», – сказав Руслан Кравченко.
Начальник КОВА зауважив, що найближчими днями адміністрація передасть Посольству Республіки Корея повний список потреб Київщини щодо таких альтернативних джерел.
Під час зустрічі сторони також обговорили питання інвестицій в економіку Київщини. Наразі південнокорейські інвестори допомагають удосконалювати транспортну інфраструктуру області.
«Вже працюємо над розробкою Транспортного мастер-плану Київщини. Попри російську агресію разом з нашими партнерами працюємо над тим, щоб транспортна інфраструктура регіону була сучасною, комфортною, безпечною та економічно привабливою. Запросив також південнокорейський бізнес активніше інвестувати в економіку нашої області та відкривати свої підприємства», – наголосив Руслан Кравченко.
Зі свого боку пан Посол зазначив, що з початку повномасштабного вторгнення Південна Корея надає значну гуманітарну та фінансову підтримку Україні і продовжить це робити. Наразі в планах надання нового пакету на суму понад 2 млрд дол. США. Він відзначив позитивні результати Київщини у процесі відбудови зруйнованої та пошкодженої інфраструктури. Запропонував вже найближчим часом організувати зустріч з південнокорейськими комапніями, які займаються модульним будівництвом та можуть надати допомогу у подальшому відновленні нашої області.