Школярі Великодимерського ліцею –учасники обласного етапу Всеукраїнської спартакіади серед допризивної молоді

Дата: 15.04.2024 15:30

13 квітня 2024 року в м. Бровари було проведено першу половину другого етапу спартакіади серед допризивної молоді. Учасники змагань – переможці районних етапів спартакіади, а також заклади спеціалізованої освіти II-III ступенів військового профілю

Згідно програми спартакіади спортсмени змагалися в  бігу на 100-метрівці та долали дистанцію на 3000 м.

Демонстрували силову підготовку в підтягуванні на перекладині.

Показували влучність в метанні гранати Ф-1 на дальність.

Турнір проводиться з метою удосконалення фізичної підготовленості

допризовної молоді до служби у Збройних силах України та  правоохоронних органах.

А основне  завданнями Спартакіади  - пропаганда здорового способу життя, підвищення престижу військової служби, виховання морально-психологічної стійкості, почуття патріотизму та залучення молоді до систематичних занять військово-прикладними видами спорту.

Змагання Спартакіади проходять за видом програми (дисципліни) військово-спортивних багатоборств – військово-прикладне семиборство.

Броварський район представляли школярі Великодимерського ліцею, які  показали  гарний результат, зайнявши III загальнокомандне місце на дистанції з бігу на 100 м.

Продовжиться наступна половина другого етапу вже незабаром з таких дисциплін як стрільба з пневматичної гвинтівки, плавання 50 м та подолання смуги перешкод (загальна контрольна вправа (ЗКВ)).

Тож побажаймо нашій команді успіхів!!!