Дитячому будинку сімейного типу Бондарів – 25 років

Дата: 17.04.2024 17:30
Кількість переглядів: 23

Фото без опису

12 квітня на Білоцерківщині відбулося святкування 25-ї річниці з часу заснування родиною Бондарів дитячого будинку сімейного типу.

Дитячий будинок сімейного типу родини Бондарів, який на сьогодні продовжує функціонувати у приватному будинку в с. Тарасівка, Білоцерківського району створено у 1999 році.

За час функціонування дитячого будинку сімейного типу материнським теплом та турботою охоплено 25 дітей-сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування, з яких більшість дітей з особливими потребами. Сьогодні у Зінаїди Дмитрівни Бондар 10 вихованців та 1 підопічна дитина.

Зінаїда Дмитрівна виховує дітей у дусі поваги до інших людей, добра, справедливості й любові до своєї сім’ї, свого народу, відданості Україні. Вона створює в родині атмосферу для здорового емоційного розвитку дітей, піклується про їхнє матеріальне забезпечення.

Вихованці навчаються музичному та театральному мистецтву, танцям. Діти виконують сольно та колективом музичні твори на бандурі, а також хореографічні постановки. Вихованці є неодноразовими переможцями, дипломантами різних фестивалів та конкурсів.

За особистий внесок у вихованні дітей Зінаїда Бондар у 2004 році нагороджена Орденом княгині Ольги III ступеня, а у 2019 році – Орденом княгині Ольги ІІ ступеня.

 Фото без опису Фото без опису Фото без опису Фото без опису


« повернутися

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора

Форма подання електронного звернення


Авторизація в системі електронних звернень