Руслан Кравченко: Комунальники Київщини отримають майже 40 одиниць спецтехніки від міжнародних партнерів

Дата: 18.04.2024 09:00

Комунальники Київщини отримають нову спецтехніку від міжнародних партнерів. До 12 громад області передали 35 сміттєвозів та 4 одиниці важкої техніки для збору твердих побутових відходів і переробки відходів руйнувань. Техніку придбали в межах Програми розвитку ООН (UNDP) в Україні за фінансування уряду Японії та ЄС. Про це на своїй сторінці повідомив начальник Київської обласної військової адміністрації Руслан Кравченко.

«Громади Київщини мають гостру потребу в такій техніці. Йдеться насамперед про ті, які були окуповані росіянами. З початку повномасштабного вторгнення чимало комунальної техніки окупанти знищили або розікрали. Вдячний міжнародним партнерам, які підвищують спроможність громад у сфері поводження з відходами. Крім того, така допомога дозволяє нашим громадам економити колосальні кошти, які можуть йти на фінансування інших потреб», – додав начальник КОВА.

Отже за фінансування Уряду Японії, UNDP передає 24 сміттєвози таким громадам:

• Великодимерській
  • Бородянській
  • Дмитрівській
  • Макарівській
  • Гостомельській
  • Бишівській
  • Гребінківській
  • Згурівській
  • Димерській

Євросоюз профінансував придбання 11 сміттєвозів для наступних громад:

• Бучанська
  • Ірпінська
  • Макарівська
  • Іванківська

Бучанська громада також отримала комплекти обладнання для переробки відходів руйнації.

UNDP Ukraine / ПРООН в Україні

Посольство Японії в Україні / 在ウクライナ日本国大使館 / Embassy of Japan in Ukraine

European Union in Ukraine

Фото без опису Фото без опису Фото без опису Фото без опису Фото без опису Фото без опису Фото без опису Фото без опису