Рятувальники Броварського районного управління провели пізнавальний захід для учнів Подільської гімназії Баришівської територіальної громади

Дата: 18.04.2024 17:00

18 квітня 2024 року рятувальники Броварського районного управління провели пізнавальний захід для учнів Подільської гімназії Баришівської територіальної громади.

Рятувальники нагадали правила пожежної безпеки в побуті, розповіли про первинні засоби пожежогасіння та правила їх використання.

Також розповіли про небезпеку вибухонебезпечних предметів та дії при їх виявленні.

Учні брали активну участь під час проведення уроку та охоче відповідали на запитання.

Наприкінці зустрічі рятувальники подякували дітлахам за увагу та роздали повчальну літературу  для кращого засвоєння матеріалу.