На Київщині триває серія тренінгів щодо психологічного та правового супроводу дітей, які живуть з ВІЛ

Дата: 18.04.2024 15:30

Служба у справах дітей та сім’ї Київської ОДА спільно з громадською організацією «МАЙБУТНЄ ПЛЮС» продовжує серію одноденних тренінгів «Практичні питання медичного, психологічного та правового супроводу дітей, які живуть з ВІЛ в громадах Київської області».

17 квітня відбувся тренінг для працівників служб у справах дітей Бориспільського та Броварського районів. Захід відбувся в Центрі розвитку підприємництва Бориспільської філії Київського обласного центру зайнятості.

Для учасників тренінгу кандидат медичних наук, інфекціоніст, педіатр Київського міського центру профілактики та боротьби зі СНІДом Ірина Раус висвітлила аспекти ВІЛ-інфекції:

– основні поняття ВІЛ-інфекції, шляхи передачі

– клінічні прояви ВІЛ-інфекції у дітей

– особливості догляду, харчування та лікування ВІЛ-інфікованих дітей

– антиретровірусна терапія, постконтактна та преконтактна профілактика

– випадки порушення прав дитини на лікування

Також виступили психолог, консультант з соціальних питань БО «100 відсотків життя. Київський регіон» Юлія Мельник та начальник відділу захисту прав дітей ССД КМДА Ірина Романова.