Комісійні обстеження фонду захисних споруд Калитянської територіальної громади

Дата: 19.04.2024 16:00

19 квітня 2024 року рятувальники Броварського районного управління ГУ ДСНС України у Київській області відвідали Калитянську селищну раду та провели комісійні обстеження фонду захисних споруд громади.

Під час огляду особливу увагу звертали на облаштування  та належний стан укриттів, наявність та справність первинних засобів пожежогасіння, вентиляційних систем та утримання у відповідному стані шляхів евакуації. Додатково з працівниками навчальних закладів були проведені інструктажі щодо дій у разі виникнення надзвичайних ситуацій та оголошення сигналу «Повітряна тривога».

Крім того, Калитянська громада утримує 2 підрозділи місцевої пожежної охорони, які постійно співпрацюють з рятувальниками Броварського району.

Наприкінці зустрічі була проведена загальна зустріч з керівництвом громади, на якій були обговорені питання активізації роботи по створенню та утриманню підрозділів місцевої пожежної охорони, організації та реалізації заходів захисту населення і територій громади.