Доступна медицина: На Київщині відрили нову амбулаторію

Дата: 22.04.2024 17:00

У Фастівській громаді Київської області звели нову амбулаторію загальної практики сімейної медицини. Вона відкрила свої двері для мешканців Мотовилівського старостинського округу.

У закладі облаштовано два кабінети амбулаторного прийому лікарі, кабінет профілактичних щеплень, оглядовий кабінет, кабінет здорової дитини, маніпуляційну та інші приміщення.

В амбулаторії працюють два лікарі сімейної медицини вищої категорії, дві медичні сестри, молодша сестра та водій.

«Розширення мережі медичних закладів та наближення їх до населення — першочергові завдання для розвитку системи охорони здоровʼя Київщини. Нова амбулаторія оснащена необхідним медичним обладнанням. Також вона має автомобіль, який забезпечуватиме невідкладну медичну допомогу та паліативну допомогу маломобільним групам населення», – зазначила заступниця голови Київської ОДА Леся Карнаух, яка побувала на відкритті закладу.

Цей проєкт реалізовано в рамках державної програми «Доступна медицина» за кошти державного бюджету на умовах співфінансування.

Фото без опису Фото без опису Фото без опису Фото без опису Фото без опису Фото без опису Фото без опису