Другий етап Всеукраїнської спартакіади серед допризовної молоді: відібрано команду на фінал

Дата: 24.04.2024 14:00
Кількість переглядів: 69

Фото без опису

Другий етап Всеукраїнської спартакіади серед допризовної молоді у Київській області відбувся у Білій Церкві 20 квітня.

Участь у змаганнях взяли переможці першого етапу в кожному з районів Київської області –  збірні команди громад та районів, а також були запрошені заклади спеціалізованої освіти ІІ – ІІІ ступенів військового профілю.

Змагання пройшли з таких дисциплін військово-прикладного семиборства :

– стрільба з пневматичної гвинтівки ІЖ-38

– плавання 50 м

– подолання смуги перешкод (загальна контрольна вправа).

Головним суддею змагань виступив президент Київської обласної федерації військово-спортивних багатоборств Олександр Пристінський. А смугу перешкод контролював в статусі інструктора відомий спортсмен Дмитро Федусов, майстер спорту міжнародного класу України з метання спису.

Отже, місця другого етапу Всеукраїнської спартакіади серед допризовної молоді розподілилися таким чином:

1 місце – Білоцерківська територіальна громада

2 місце – НОК Київський військовий ліцей імені Івана Богуна (Боярка)

3 місце – Фастівська міська територіальна громада

4 місце – Великодимерська територіальна громада

5 місце  Гірська територіальна громада Бориспільського району

6 місце – НОК Київський військовий ліцей імені Івана Богуна №2 (Боярка)

7 місце – Васильківська міська територіальна громада

8 місце – Шпитьківський академічний ліцей «Скіф»

9 місце – ОЗО Кожанський ліцей-гімназія з початковою школою та дошкільним відділенням

10 місце – Вишнева міська територіальна громада

Індивідуальний залік

Стрільба:

1 місце –  Назар Камінський, НОК Київський військовий ліцей імені Івана Богуна (Боярка)

2 місце –  Ілля Кузнецов, Гірська територіальна громада Бориспільського району

3 місце –  Ілля Дзюбук, Фастівська міська територіальна громада

Плавання:

1 місце – Олександр Карпов, Білоцерківська територіальна громада

2 місце –  Ярослав Глоба, Білоцерківська територіальна громада

3 місце – Владислав Коваль, Білоцерківська територіальна громада

Смуга перешкод:

1 місце – Єгор Карабан, НОК Київський військовий ліцей імені Івана Богуна (Боярка)

2 місце – Владислав Корінчук, Білоцерківська територіальна громада

3 місце – Олександр Гонтаровський, Великодимерська територіальна громада

Багатоборство:

1 місце – Владислав Корінчук, Білоцерківська територіальна громада

2 місце – Єгор Карабан, НОК Київський військовий ліцей імені Івана Богуна (Боярка)

3 місце – Максим Гіль, НОК Київський військовий ліцей імені Івана Богуна №2 (Боярка)

Нагадаємо, що за підсумками змагань буде сформовано збірну команду Київської області для участі в фіналі Спартакіади, до якої увійдуть 10 найкращих атлетів Київщини.

Фото без опису Фото без опису Фото без опису Фото без опису Фото без опису


« повернутися

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора

Форма подання електронного звернення


Авторизація в системі електронних звернень