Відновлення, безпека та енергетика: Руслан Кравченко назвав ключові питання для Київщини

Дата: 24.04.2024 08:30
Кількість переглядів: 25

Фото без опису

Наразі ключовими питаннями для Київської області є відновлення регіону, безпека енергетики, а також відбудова інфраструктурних обʼєктів.

Про це повідомив начальник Київської ОВА Руслан Кравченко.

«У першу чергу, це відновлення Київської області. Ми вже на сьогодні відновили 17 тис. обʼєктів разом з громадами, Урядом, Президентом, міжнародними партнерами. Продовжуємо цю роботу. Також це безпека регіону — будівництво і ремонт нових укриттів, відновлення соціальної інфраструктури. Це лікарні, дитячі садки і школи. Енергетична безпека також у пріоритеті. Після удару по Трипільській ТЕЦ ми маємо працювати вже сьогодні. Президент дав завдання готуватися до опалювального сезону», – зазначив начальник ОВА.

Також на Київщині планують створити новий реабілітаційний центр у співпраці із США та країнами Європи.

«У нас є попередні результати. За завданням Президента їздив у відрядження до Сполучених Штатів Америки. У нас є попередня домовленість. І зараз велика команда інженерів США та Європи працюють над розробкою проєкту нового реабілітаційного центру для комплексної реабілітації постраждалих від війни – як  психологічної, так і фізичної. У повній синергії хочемо побудувати флагманський проєкт. Очікуємо в травні старт будівництва нового реабілітаційного центру. Будемо про це повідомляти», – зазначив Руслан Кравченко.

Також начальник Київської ОВА зазначив, що ефективним механізмом у розв’язанні проблем регіонів є Конгрес місцевих та регіональних влад при Президентові України. Бо він сприяє розв’язанню конкретних питань на місцях.

«Нам всім треба працювати в повній синергії. І як  в обласної влади, так і в кожної громади Київської області чимало проблем. Ми будемо вирішувати і працювати в команді Президента спільно з громадами у повній єдності», – підкреслив Руслан Кравченко.

Більше дивіться у відео за посиланням: https://www.youtube.com/watch?v=wgloBdWii5g

Повідомляє Конгрес місцевих та регіональних влад


« повернутися

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора

Форма подання електронного звернення


Авторизація в системі електронних звернень