Обухівщина визначилася з переможцями третього етапу Всеукраїнських шкільних ліг пліч-о-пліч з черлідингу та спортивного орієнтування

Дата: 25.04.2024 12:00

Обухівщина знову з переможцями! Чарівні черлідерки та надшвидкі школярі у спортивному орієнтуванні сьогодні змагались у Кагарлику за кубок третього етапу Всеукраїнських шкільних ліг пліч-о-пліч.

Шість команд черлідерок з Богуславської, Кагарлицької, Васильківської, Козинської, Феодосіївської, Обухівської громад показували неймовірні акробатичні трюки, танцювальні рухи, грацію у запальній битві за першість.

Три команди зі спортивного орієнтування Богуславської, Васильківської та Кагарлицької громад на швидкість проходили маршрути на стадіоні.

Підтримував юних спортсменів голова Обухівської РВА Микола Кравчук.

Переможцями з черліденгу стала команда Богуславської громади.

Зі спортивного орієнтування першість виборола команда Васильківської громади.

Вітаємо переможців! Успіхів!

#разомпереможемо #шкільніліги #плічопліч #scl #scl_kyivregion #Київщина

Фото без опису Фото без опису Фото без опису Фото без опису Фото без опису  Фото без опису