Мінекономіки: Презентовано грантову програму на $1 мільйон для жінок-підприємиць

Дата: 26.04.2024 14:00
Кількість переглядів: 63

Фото без опису

$1 000 000 спрямують на підтримку малого і середнього бізнесу українок у сфері виробництва і переробки: ремонту устаткування, поліграфічної діяльності, виробництва одягу, меблів, харчових продуктів, фармацевтичних препаратів, комп’ютерів, оптики та ін. Грантову програму «СТВОРЮЙ!» представили учора, 24 квітня, у Київській школі економіки.

Програма започаткована Міністерством економіки України за фінансової підтримки Western NIS Enterprise Fund та за реалізації KSE Foundation. Впроваджується у партнерстві з АТ «Ощадбанк».

«СТВОРЮЙ!» є важливим елементом урядової політики «Зроблено в Україні», а також державної стратегії з забезпечення гендерної рівності. Ініціатива спрямована на розвиток і масштабування національного виробництва та підвищення бізнесової активності українок. Мета програми – стимулювати зростання економіки шляхом надання ресурсів та фінансової підтримки для реалізації жінками своїх бізнес-планів.

«Жінки стають все активнішими в бізнесі та все частіше беруть на себе лідерство. Жінки воюють, лікують, створюють, очолюють. Половину нових бізнесів торік відкрили жінки. Кожною третьою компанією керувала жінка. Сьогодні ми запускаємо програму «СТВОРЮЙ!», аби таких нових бізнесів ставало більше. Бізнесів, які можуть дивувати і надихати. Це важливий проєкт для Міністерства економіки, адже містить у собі одразу два ключові для нас пріоритети: посилення ролі жінок в економіці та підтримка переробки. Маємо виготовляти більше продукції з високою часткою доданої вартості та відходити від сировинної моделі економіки, адже у світі немає прикладів успішних сировинних держав», – зазначила Перший віце-прем’єр-міністр – Міністр економіки України Юлія Свириденко.

Подати заявку для участі у грантовій програмі можна до 31 липня. Подробиці про програму та подати заявку: BLOCKEDvlasnaspravagrant[.]com[.]ua/create/?utm_source=r_startBLOCKED


« повернутися

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора

Форма подання електронного звернення


Авторизація в системі електронних звернень