Всеукраїнські шкільні ліги плі-о-пліч: у Бучанському району відбулися чотири фінали з волейболу та баскетболу в Бучанському районі

Дата: 26.04.2024 15:00

Хлопці та дівчата змагались за право називати себе найкращими в районі та представляти Бучанщину в обласних змаганнях пліч-о-пліч.

Гостомельська, Ірпінська, Вишнева, Дмитрівська, Бородянська, Немішаївська, Білогородська, Борщагівська громади представили свої найкращі команди у двох видах спорту.

Хвилюючі матчі, пліч-о-пліч гра в команді та з суперником. На кожному фіналі тільки й говорили “Переможуть наші!”

І перемогли! Волейбол дівчата – Бородянська громада

Волейбол юнаки – Ірпінська громада

Баскетбол дівчата – Білогородська громада

Баскетбол юнаки – Вишнева громада.

Бучанський район визначився уже зі всіма представниками на обласних змаганнях! Може й на Всеукраїнських змаганнях буде команда Бучанського району? Побачимо!

#разомпереможемо #шкільніліги #плічопліч #scl #scl_kyivregion #Київщина

Фото без опису Фото без опису Фото без опису Фото без опису Фото без опису Фото без опису Фото без опису Фото без опису Фото без опису Фото без опису Фото без опису Фото без опису