Реформування системи освіти Київщини: школи Білоцерківщини та Обухівщини визначили регіональні вектори розвитку

Дата: 01.05.2024 18:00

На Київщині  відбувся педагогічний івент «Освіта переможців: пріоритети та практичні кроки». Захід організований Київською обласною державною адміністрацією та департаментом освіти і науки КОДА для директорів закладів загальної середньої освіти тергромад Білоцерківського та Обухівського районів. Зустріч провели у Білоцерківському національному аграрному університеті.

Учасники обговорили актуальні питання реалізації концептуальних ідей і пріоритетних завдань сучасної державної політики у сфері реформування загальної середньої освіти та визначили регіональні вектори їх розвитку.

У фокусі уваги івенту були, зокрема:

•       реалізація державної політики в сфері освіти;
  •       створення безпечних умов для здобувачів освіти;
  •       моделювання мережі старшої профільної школи;
  •       цифрова трансформація освітньої системи;
  •       використання штучного інтелекту;
  •       реформування  харчування в закладах освіти;
  •       розбудова мережі національно-патріотичних центрів.

Заклади освіти Білоцерківщини та Обухівщини обмінялися кращими практиками втілення на регіональному рівні стратегічних та оперативних цілей системи освіти Київщини.

Участь у педагогічному івенті взяли: керівник Державної служби якості освіти України Руслан Гурак, представники Київської обласної ради, Київської обласної державної адміністрації, департаменту освіти і науки КОДА, управління молоді та спорту КОДА, керівники місцевих органів управління освітою Білоцерківського та Обухівського районів, а також директори закладів професійної (професійно-технічної) та фахової передвищої освіти.