Стабільний зв’язок та розвиток smart city: Київщина та Vodafone підписали меморандум про співпрацю

Дата: 02.05.2024 11:00
Кількість переглядів: 51

Фото без опису

Київська обласна державна адміністрація та приватне акціонерне товариство «ВФ Україна» (Vodafone) підписали Меморандум про взаєморозуміння та співробітництво.  Документ передбачає спільні зусилля для забезпечення доступу до якісних телекомунікаційних послуг для мешканців та підприємств області.

«Налагодження тісної взаємодії між державними органами та ключовими гравцями телекомунікаційного сектору є надважливим для розвитку регіону. Підписання цього меморандуму відкриває нові можливості. Одним з ключових його аспектів є наголос на важливості наявного та стабільного покриття території зв’язком. Серед пріоритетів також – безпека та стале функціонування систем життєзабезпечення населення», – зазначив заступник голови Київської ОДА з питань цифрового розвитку, цифрових трансформацій і цифровізації (CDTO) Андрій Братусь.

Особливу увагу сторони меморандуму приділятимуть розвитку smart city інфраструктури. Партнерство між областю та Vodafone буде спрямоване на реалізацію місцевих проєктів в цій галузі, а також впровадження цифрових технологій, зокрема Інтернету речей (IoT), які стануть основою для подальшого розвитку територіальних громад.

Меморандум передбачає співпрацю за такими напрямками:

– обмін інформацією щодо нових проєктів і програм у сфері інноваційної та інвестиційної діяльності;
– впровадження послуги Narrow Band IOT та розвиток цифрової інформаційної інфраструктури населених пунктів області;

– екологічний моніторинг;

– перспектива впровадження IoT-рішень для організації, планування та діяльності підприємств, установ та організацій;

–  організація та проведення заходів з популяризації інноваційної діяльності.

Також заплановане співробітництво у напрямку створення партнерської програми з розвитку інновацій в сегментах, які є спільними сферами інтересів для області та компанії Vodafone. Це дозволить залучити нові технології та ідеї для подальшого покращення якості життя мешканців Київщини.

Фото без опису Фото без опису Фото без опису Фото без опису Фото без опису


« повернутися

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора

Форма подання електронного звернення


Авторизація в системі електронних звернень