Безпека на Броварщині під час проведення богослужінь у період Великодніх свят – пріоритет

Дата: 02.05.2024 16:30

02 травня 2024 року в Броварській районній державній адміністрації відбулась робоча нарада присвячена підготовці до проведення релігійних масових заходів на території Броварського району у період Великодніх та поминальних днів.

Учасниками заходу стали виконуючий обов’язки голови Броварської РДА Олексій Дорошенко, заступник голови адміністрації Ольга Юрченко, представники штабу сектора оборони № 13, Броварського РУП ГУНП, Броварського РУ ГУ ДСНС та Броварської райдержадміністрації.

Щоб уникнути створення натовпів, Олексій Олександрович запропонував священнослужителям проводити богослужіння в онлайн режимі, або ж скласти графік служб на  освячення великодніх кошиків. Також він рекомендував представникам релігійних організацій обов’язково дотримуватись комендантської години, яка у Великодню ніч залишається незмінною. Здійснювати святкові служби до комендантської години (до 12 години ночі) з урахуванням часу на повернення додому та освячувати великодні кошики після закінчення комендантської години (після 05 години ранку).

За результатами обговорення прийняті відповідні рішення.

Шановні громадяни, керівництво Броварської райдержадміністрації звертається до вас з проханням зберігати спокій, не порушувати громадський порядок та не піддаватися на можливі провокації підозрілих осіб.

У разі виникнення будь-яких нештатних ситуацій ви можете цілодобово звернутись до відповідальної особи Броварської райдержадміністрації – Віктора Шибіка, тел. 063-571-34-64, або до працівників поліції, які нестимуть службу в місцях проведення богослужінь.

Порядок проведення масових заходів в умовах правового режиму воєнного стану