Договори між НСЗУ та аптечними закладами за програмою «Доступні ліки» укладатимуться на довгостроковий період, — рішення Уряду

Дата: 06.05.2024 08:00
Кількість переглядів: 24

Фото без опису

З 1 грудня 2024 р. Національна служба здоров’я України (НСЗУ) може укладати договори про реімбурсацію із суб’єктами господарювання на довгостроковий період (понад 12 місяців) за умови виконання пунктів договору, а не на рік, як це було раніше. Відповідні зміни Кабінет Міністрів України вніс до постанов від 27 лютого 2019 року №136 та від 28 липня 2021 року № 854.

Також було врегульовано відпуск паперових рецептів на лікарські засоби та медичні вироби на територіях бойових дій та тимчасово окупованих територіях, які підлягають реімбурсації за програмою медичних гарантій.

Доступ до ліків для людей, що проживають у прифронтових областях, — один із пріоритетних напрямів роботи МОЗ. Тож, у випадку відсутності технічної можливості вносити дані в ЕСОЗ, структурним підрозділам аптечного закладу, що знаходяться на території бойових дій або окупованій території, надається можливість відпускати ліки та медвироби за паперовими рецептами (виключно за місцем розташування структурних підрозділів на вказаних територіях).


« повернутися

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора

Форма подання електронного звернення


Авторизація в системі електронних звернень