До Дня матері в Борисполі пройшов урочистий обласний захід

Дата: 10.05.2024 18:00

10 травня 2024 року в Борисполі відбувся святковий концерт присвячений Дню матері, який в Україні традиційно відзначають у другу неділю травня.

З цієї нагоди, у Центрі культури  і мистецтв, презентували низку виступів творчі колективи Київської області. Представниками духовенства була проведена панахида за загиблими та  спільна молитва за мир в Україні.

Привітати й відзначити всіх присутніх матерів завітав заступник голови Київської обласної державної адмістрації Андрій Братусь.

Андрій Васильович висловив слова вдячності та шани за виховання мужніх і незламних патріотів,  які не озираючись назад, знаючи всі наслідки для свого здоров’я і життя, пішли захищати нашу країну від ворога.

Низький уклін і шана всім жінкам чиї сини, чоловіки, брати стали на захист кордонів нашої держави від агресора.