Протягом 10 – 15 травня триває додатковий період реєстрації для участі в НМТ

Дата: 13.05.2024 10:00
Кількість переглядів: 45

Фото без опису

Протягом 10 – 15 травня триватиме додатковий період реєстрації для участі в національному мультипредметному тесті. Він передбачений для тих, хто реєструвався в основний період, але отримав відмову, або не зміг із поважних причин зареєструватися вчасно. Загалом наразі на Київщині для участі в основній сесії НМТ зареєструвалось понад 16,5 тисяч учасників. Про це під час брифінгу повідомила заступниця голови КОДА Жанна Осипенко.

Основна сесія НМТ розпочинається наступного тижня і триватиме майже  до кінця червня. 8 травня, в персональних кабінетах її учасників вже з’явились запрошення.

«У запрошеннях зазначено адресу тимчасового екзаменаційного центру, де учасник проходитиме тестування, дату тестування та час його початку. З міркувань безпеки рекомендуємо на своїх сайтах та офіційних сторінках, у соціальних мережах не публікувати інформацію про місця розташування тимчасових екзаменаційних центрів», – наголосила Жанна Осипенко.

Тимчасові екзаменаційні центри будуть працювати у 62 закладах освіти. Зважаючи на більш тривалий час, необхідний для проходження Національного мультипредметного тестування, ТЕЦ в школах будуть працювати в одну зміну.

В них створено понад 3,2 тисячі робочих місць для проведення комп’ютерних тестувань. Значна частина з них облаштовані в укриттях закладів освіти для того, щоб була можливість не переривати складання НМТ під час повітряних тривог.

Усі учасники, під час НМТ виконуватимуть три обов’язкові тести: з української мови, математики та історії України.  Серед навчальних предметів на вибір вступники, які реєструвалися під час основного періоду, віддали перевагу іноземним мовам та географії.

Нагадаємо, уже третій рік через повномасштабну агресію росії замість зовнішнього незалежного оцінювання випускники складають національний мультипредметний тест – НМТ. Скласти його можуть випускники закладів освіти цього року та минулих років.


« повернутися

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора

Форма подання електронного звернення


Авторизація в системі електронних звернень