Майже 100 мешканців Київщини успішно пройшли 7-митижневий базовий курс підготовки цивільних до нацспротиву

Дата: 14.05.2024 14:00
Кількість переглядів: 41

Фото без опису

Цими вихідними відбулося урочисте вручення сертифікатів про проходження 7-ми тижневого базового курсу випускникам Київського обласного центру підготовки населення до нацспротиву. Курс включає 16 напрямів, у тому числі тактичну та вогневу підготовку, такмед, роботу з БПЛА тощо.

Сертифікати про успішне проходження базового курсу підготовки цивільних отримали майже сотня мешканців Київщини, серед них 60% жінок та 40% чоловіків. Середній вік учасників складає 26 років.

«Дякуємо, що ви доєдналися до нашого Центру, дякуємо всім, хто дійшов до кінця. Цей день теж був для деяких нелегким, але ви пройшли випробування», – розпочав урочисту церемонію ветеран, директор Київського обласного центру підготовки населення до нацспротиву Володимир Авдєєнко.

«Я часто повторюю, що не всі будуть воювати. Але всі без винятку мають бути готові. Для цього цей центр і створений – щоб готувати людей. Пройшовши цей курс, ви не стали військовими. Але ви стали більш підготовленими. Це впевнений крок до сильної спільноти», – звернувся до курсантів заступник командира 3-ої ОШБр, екс-командир полку «Азов» Максим Жорін.

Наступний базовий курс стартує у червні. Одноденні вишколи проводяться на постійній основі – щовихідних. Всі заняття у Київському обласному центрі підготовки населення до нацспротиву є безкоштовними.

  Фото без опису Фото без опису


« повернутися

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора

Форма подання електронного звернення


Авторизація в системі електронних звернень