Визначився обласний переможець з волейболу серед юнаків у Всеукраїнських шкільних лігах пліч-о-пліч

Дата: 15.05.2024 10:00

WOW! Такої жаги до перемоги як на Київщині – немає ніде! Обласний Фінал з волейболу серед юнаків у Всеукраїнських шкільних лігах пліч-о-пліч.

Найкращі команди з кожного району Київської області змагались за квиток у суперфінал Всеукраїнських шкільних ліг пліч-о-пліч.

Понад 700 команд виявили бажання позмагатись за першість та до фіналу дійшли тільки 7.

Білоцерківський район – команда «Єдність і сила».

Броварський район – команда «Viva».

Бориспільський район – команда «Вороньківська сотня».

Бучанський район – команда Ірпінського ліцею НУБіП.

Вишгородський район – команда «Степовий бізон».

Обухівський район – команда «Хотівські Титани».

Фастівський район – команда «Глева».

Вітали учасників змагань та бажали перемоги заступниця голови Київської ОДА Жанна Осипенко, амбасадор проєкту Володимир Товкис, гравець національної молодіжної збірної України з волейболу Валерія Кравченко та член молодіжної збірної України U18 Даніїл Мар’євський.

Ейси, флоти, нападаючі удари – усе це і навіть більше на спортивному майданчику Хотова. Шалена підтримка глядачів, переживання тренерів та настанови команді – і перемога така близька.

Волейбол – це гра для сильних. А найсильнішими на Київщині стала команда «Єдність і сила»Білоцерківщини.

Призові місця розділили команди Ірпінського ліцею НУБіП та «Viva».

#разомпереможемо

#шкільніліги #плічопліч #scl #scl_kyivregion #Київщина

Фото без опису Фото без опису Фото без опису Фото без опису Фото без опису Фото без опису Фото без опису Фото без опису Фото без опису Фото без опису