Стартував ветеранський Велопробіг-2024: ветерани їдуть з Ужгорода до Києва в памʼять про побратимів та посестер

Дата: 15.05.2024 15:00

Сьогодні в Ужгороді стартував щорічний велопробіг “Шануємо пам’ять захисників України” у 2024-му.

Він триватиме 9 днів та завершиться символічно 23 травня — у День Героїв України.

Цього року команда учасників-ветеранів подолає понад 1000 км за маршрутом від Ужгорода до Києва через міста Стрий, Тернопіль, Хмельницький, Вінницю, Житомир, Білу Церкву, Бородянку, Димер, Гостомель, Бучу, Ірпінь, Лютіж, Вишгород і фінальна точка — столиця. У кожному місті на етапі приєднання нових учасників пройдуть урочистості.

Загалом впродовж дев’ятиденного велопробігу учасники перетнуть 7 областей нашої держави — від заходу до столиці України.

Більш детально – на вебсайті Мінветеранів /за посиланням/.