Антикорупційна діяльність: В Київській ОДА провели засідання робочої групи з оцінювання корупційних ризиків

Дата: 16.05.2024 15:00

В Київській обласній державній адміністрації відбулося засідання робочої групи з оцінювання корупційних ризиків. В заході взяли участь представники всіх структурних підрозділів КОДА, проректор з навчальної роботи Таврійського національного університету імені В.І. Вернадського Володимир Ноженко, як залучений представник громадськості, а також представниця Національного агентства з питань запобігання корупції Вікторія Германенко.

Вікторія Германенко провела для членів робочої групи вступний тренінг щодо принципів та процедури оцінювання корупційних ризиків і підготовки змін до Антикорупційної програми.

Вона наголосила, що ОДА є важливою ланкою комунікації між населенням та владою, а керівники, відповідальні за формування та забезпечення соціального та економічного розвитку області, тому наявність антикорупційного комплаєнсу може зробити розвиток регіонів ще кращим.

Київська обласна державна адміністрація забезпечує дієві інструменти в управлінні корупційними ризиками.