Щирі вітання!

Дата: 28.05.2024 08:00
Кількість переглядів: 180

Фото без опису

Колектив Броварської районної державної адміністрації щиро вітає колишнього голову Броварської районної державної адміністрації, генерального директора інституту інвестиційної стратегії регіонального розвитку Леоніда Ароновича Вайсфельда з  Днем народження!

Народився Леонід Аронович в м. Бар Вінницької області.

Більша частина життя ювіляра пов’язана з Броварським районом.

У 1982 році Леонід Аронович направлений у військове містечко Семиполки на посаду заступника командира військової частини, де прослужив майже 30 років до звання — полковник.

У 1993 році обраний депутатом Броварської районної ради та заступником голови ради. Продовжив трудову діяльність на посаді першого заступника голови Броварської районної держадміністрації.

З 1999 по 2005 рік – очолював Броварську районну державну адміністрацію. За період роботи керівником району вдалося вивести його за комплексними показниками в число найкращих районів області і України. На той час у Броварському регіоні працювали інвестори з 23 країн світу.

З червня 2005 року приступив до створення Інституту інвестиційної стратегії регіонального розвитку на посаді Генерального директора, де і працює до теперішнього часу.

Почесний професор Міжнародного Віденського університету.

Член Міжнародного клубу лідерів. Генерал-командор Міжнародного корпусу офіцерів.

Обирався депутатом двох скликань Броварської районної ради, депутатом трьох скликань Київської обласної ради.

Державні нагороди України та відзнаки: нагороджений орденом «За заслуги 3 ступеня», 12 медалями СРСР, орден Преподобного Нестора-літописця ІІ ступеня» за заслуги перед православною церквою, двічі лауреат міжнародних премій за заслуги в галузі розвитку економіки, культури, дружби між народами, Почесна відзнака МНС України за особистий внесок у вирішення завдань попередження і ліквідації надзвичайних ситуацій, соціального захисту постраждалих внаслідок Чорнобильської катастрофи (2004 р.).

Відмінник освіти України. Рішенням 11 сесії Броварської районної ради від 20 вересня 2011 року за №194, Леоніду Ароновичу присвоєно звання «Почесний громадянин Броварського району», вручено нагрудний знак встановленого зразка та диплом.

У цей святковий день, дозвольте, Леоніде Ароновичу, побажати Вам, у першу чергу, мирного неба.

Здоров’я Вам та близьким і рідним, здійснення мрій та душевної гармонії.

Хай у житті будуть радість, родинний затишок та натхнення ще довгі роки радувати Броварщину своїм досвідом, здібностями та досягненнями.

З повагою,

колектив Броварської районної

державної адміністрації

 


« повернутися

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора

Форма подання електронного звернення


Авторизація в системі електронних звернень