Команда «Нескорені переяславці» представить Київщину на фінальних змаганнях Всеукраїнських шкільних ліг пліч-о-пліч з баскетболу серед дівчат

Дата: 24.05.2024 08:00

Кращі баскетболістки з семи районів Київщини змагались за титул найкращих в області у четвертому етапі Всеукраїнських шкільних ліг пліч-о-пліч. Шалена енергія змагань панувала в Боярці, дівчата виборювали перше місце!

У змаганнях взяли участь:

Вишгородський район – «Іванківські джмелі»

Бориспільський район – «Нескорені переяславці»

Броварський район – «Палаючі зірки»

Бучанський район – «Amerald»

Білоцерківський район – «Sport Girls»

Обухівський район – «Козинські совенята»

Фастівський район – «Лелеки»

Підтримували юних спортсменів заступниця голови Київської ОДА Жанна Осипенко та амбасадор Всеукраїнських шкільних ліг Олександр «Терен» Будько.

Дівчата викладались на повну, інтрига тривала до останньої секунди тайму. А Єнот підбадьорював команди і слідкував за неупередженістю суддів.

Перемогу та право представляти Київщину вибороли «Нескорені переяславці»! Вболіваємо за своїх! #разомпереможемо #шкільніліги #плічопліч #scl #київщина #scl_kyivregion