У Броварському районі проведено I етап Всеукраїнської дитячо-юнацької військово-патріотичної гри «Сокіл» («Джура»)

Дата: 23.05.2024 17:00

23 травня 2024 року на базі Березанського ліцею №3 відбувся перший (районний) етап Всеукраїнської дитячо-юнацької військово-патріотичної гри «Сокіл» («Джура»).

Учасники гри - 8 роїв середньої та 8 роїв старшої вікової категорії, переможці територіальних етапів гри «Джура».

На заході були присутні гості: заступник голови Броварської райдержадміністрації Ольга Юрченко, перший заступник голови Березанської селищної ради Руслан Хруль, начальник відділу гуманітарного розвитку Броварської райдержадміністрації Ольга Білановська, начальники відділів та управлінь освіти територіальних громад Броварського району.

8 роїв середньої та 8 роїв старшої вікової категорії Броварського району показали свої розумові та фізичні здібності на етапах: «Впоряд», «Відун», «Рятівник», «Топографія», «Стрільба» та «Смуга перешкод».

Тож враховуючи усі завдання та вимоги цьогорічного етапу маємо такий результат:

У середній віковій категорії («Джура-Сокіл»):

1 місце - рій «Характерники»Березанської територіальної громади;

2 місце - рій «Воїни світла» Великодимерської територіальної громади;

3 місце - рій «Фенікс» Броварської територіальної громади;

У старшій віковій категорії («Джура-Оборонець»):

1 місце - рій «Січові стрільці» Березанської територіальної громади;

2 місце - рій «Спадкоємці» Згурівської територіальної громади;

3 місце - рій «Хоробрі серця» Баришівської територіальної громади;

Учасники заходу отримали масу позитивних емоцій, подяки від Броварської районної державної адміністрації та цінні подарунки від Броварської організації Благодійного фонду «Гуртом ЮА».

Тож представляти район на II етапі буде рій «Характерники» та «Січові стрільці» Березанської територіальної громади.

Бажаємо успіху!