У Медвинській громаді на Київщині французькі партнери допомогли обладнати фізіотерапевтичний кабінет в амбулаторії

Дата: 29.05.2024 14:00

На Київщині у селі Медвин відкрили фізіотерапевтичний кабінет. Сучасне обладнання та облаштоване приміщення для нових медичних послуг амбулаторії громада отримала завдяки співпраці з французькими партнерами – Національною Федерацією Цивільного захисту Франції та підтримці місцевих підприємців і фермерів. У відкритті взяв участь начальник управління міжнародного співробітництва Київської ОДА Микита Геращенко.

В новоствореному кабінеті надаватиметься широкий спектр фізіотерапевтичних процедур,  спрямованих покращення здоровʼя жителів громади, реабілітації поранених та постраждалих від війни. Серед послуг: електрофорез, ультрафонофорез, УВЧ, магнітотерапія, інгаляція, електростимуляція м’язів, тубус-кварц тощо.

Впровадження цього проєкту є дуже важливим, адже сучасні медичні послуги стануть більш доступними для населення. Київщина вдячна іноземним партнерам за підтримку в розвитку.

Фото без опису Фото без описуФото без опису Фото без опису