Олена Зеленська: Кожен наш день тепер – день захисту дітей

Дата: 01.06.2024 16:00
Кількість переглядів: 22

Фото без опису

Напередодні Міжнародного дня захисту дітей перша леді України та команда Фундації Олени Зеленської відвідали один із комунальних інтернатів, що забезпечує розвиток, виховання, навчання та соціальну адаптацію дітей-сиріт і дітей, позбавлених батьківського піклування.

Фото без опису

«Дуже хочу, щоб для цих дітей знайшлися люди, яким вони зможуть сказати «мама» й «тато» та отримати у відповідь щиру батьківську увагу. Це можливо у великих прийомних родинах, яким теж допомагає Фундація Олени Зеленської. Україна прагне й робить багато кроків, щоб розвивати сімейні форми виховання, щоб усі діти жили в родинах», – сказала дружина Президента.

Команда Фундації Олени Зеленської провела з вихованцями інтернату день і влаштувала для них святкові розваги та активності. Зокрема, перша леді долучилася до квесту, організованого для дітей. Вихованці також узяли участь у тренуванні з футболу, майстер-класі з краси та кулінарному майстер-класі від шеф-кухаря Євгена Клопотенка.

«Кожен наш день тепер – день захисту наших дітей. Захисту фізичного – від атак ворога і морального – від тривоги, страху, самотності, сирітства. Самі ж ці діти поряд із бажанням знати батьків мають нині ще одне – мирна вільна Україна, у якій усі діти матимуть родини, які їх люблять», – зазначила Олена Зеленська.


« повернутися

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора

Форма подання електронного звернення


Авторизація в системі електронних звернень