Руслан Кравченко та Посол Данії Олє Егберг Міккельсен обговорили реалізацію пріоритетних проєктів для Київщини

Дата: 02.06.2024 13:00
Кількість переглядів: 34

Фото без опису

Начальник Київської обласної військової адміністрації Руслан Кравченко зустрівся з Послом Данії в Україні Олє Егбергом Міккельсеном та обговорив реалізацію пріоритетних проєктів для Київщини.

«Данія є надійним союзником України у боротьбі з російським агресором та докладає максимальних зусиль для довгострокової підтримки нашої країни. Першою серед скандинавських країн уклала угоду з Україною безпекову угоду. Попри те, що основна підтримка іде на загальнодержавному рівні, Данія активно сприяє реалізації проєктів на рівні областей та громад», – сказав Руслан Кравченко.

Основне питання, яке обговорювалося, – посилення безпекових заходів. «Тут потребуємо додаткового військового обладнання та автівок для наших мобільних вогневих груп. Збільшення їх кількості дозволить підвищити захист мешканців області від повітряних атак росіян», – зазначив начальник КОВА. 

Наступне питання – відбудова. Руслан Кравченко зазначив, що із 29 тисяч об’єктів, пошкоджених та зруйнованих росіянами, на Київщині вже відновили понад 17,5 тис. Пріоритет – житло, школи, садочки, лікарні. Все те, що потрібно для мінімального комфорту людей та їх повернення додому.

«Якісна медицина. Тут потребуємо додаткового медичного обладнання для надання доступних, вчасних та якісних послуг, незалежно від того, в якому населеному пункті Київщини мешкає людина. Ще один аспект – облаштування реабілітаційного центру, який надаватиме послуги як військовим, так і цивільним. Вже є попередня домовленість про реалізацію проєкту за участі американського благодійника Делла Лоя Хансена. Однак, він потребує чималих інвестицій і до його реалізації запрошуємо долучатися інші країни та міжнародні організації», – додав він.

Сторони також обговорили ситуацію з безпекою в садочках та школах. Загалом в закладах освіти Київщини облаштовано понад 1,2 тис. укриттів. Робота триває. «Всі діти повинні мати змогу навчатися та відвідувати садочки. А це неможливо без якісно облаштованих укриттів. Тому і тут розраховуємо на підтримку наших колег», – додав начальник КОВА. 

Ще одне важливе питання – збільшення іноземних інвестицій, що дозволить  розвивати бізнес області, створити нові робочі місця та покращити економічну ситуацію.

Руслан Кравченко подякував Уряду Данії та народу цієї країни за колосальну підтримку.

Фото без опису Фото без опису Фото без опису Фото без опису 


« повернутися

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора

Форма подання електронного звернення


Авторизація в системі електронних звернень