Долучайтеся до освітньої програми для підприємців ВПО «Компас: рестарт та розвиток бізнесу», – Мінцифри

Дата: 10.06.2024 08:00
Кількість переглядів: 38

Фото без опису

Стартує національна практична освітня програма «Компас: рестарт та розвиток бізнесу», щоб надати знання та підтримати підприємців, які змушені релокуватися через повномасштабне російське вторгнення.

«У Мінцифри ми ініціюємо та втілюємо разом із міжнародними організаціями та українським соціально відповідальним бізнесом освітні програми для підприємців різних категорій: початківців, досвідчених, ветеранів, військовослужбовців, підприємниць. Наша ціль — допомогти малому та середньому бізнесу розвиватись, зростати й виходити на міжнародні ринки. За результатами дослідження майже 8 тисяч підприємств змінили регіон своєї реєстрації від початку повномасштабної війни. Саме тому створили програму для підприємців — внутрішньо переміщених осіб, щоб надати їм знання й поштовх для відновлення власної справи. Програма містить теоретично-практичні тренінги, фідбек-сесії та нетворкінг, а також доступ до необхідних ресурсів для успішного ведення бізнесу в нових умовах», — зазначила заступник Міністра цифрової трансформації України з питань європейської інтеграції Валерії Іонан.

За результатами навчання учасники зможуть запровадити нові підходи до організації діяльності, а найактивніші — збільшити прибуток від власної підприємницької діяльності.

«Через повномасштабну війну тисячі бізнесів вимушені релокуватися і розпочати все з нуля на новому місці. Мікро-, малий та середній бізнес — основа економіки України, тому важливо створити необхідні умови для їх швидкого розвитку. Освітня практична програма “Компас: рестарт та розвиток бізнесу” створена, щоб об’єднати підприємців з-поміж ВПО, які прагнуть перезапустити свій бізнес, удосконалити підприємницькі ідеї, побудувати ефективну стратегію розвитку власної справи та досягти потужних результатів», — зазначив Андрій Ремізов, директор державної установи «Офіс з розвитку підприємництва та експорту».

Участь у Програмі можуть взяти 220 представників мікро-, малого та середнього бізнесу, а також самозайняті особи з-поміж ВПО, що планують розвинути або перезапустити власний бізнес.

Навчання триватиме з 11 липня до 31 жовтня 2024 року в онлайн-форматі. Окремі заходи проводитимуться офлайн — на базі чотирьох центрів підтримки підприємців Дія.Бізнес — у Бучі, Рівному, Тернополі та Луцьку, із забезпеченням прямої трансляції для онлайн-учасників.

«Підтримка наявних ресурсів та розвиток потенціалу малого й середнього бізнесу в Україні під час війни є одним із пріоритетних завдань не лише для відновлення української економіки, а й для всього процесу приєднання України до ЄС. За даними МТЦ, попри воєнні дії, Україна зберігає 28 мільярдів доларів невикористаного експортного потенціалу. МТЦ продовжує всебічно підтримувати український бізнес, зокрема релоковані та постраждалі від війни підприємства, а також громади і ВПО», — зазначила Марина Сидоренко, Національний менеджер проекту Міжнародного торговельного центру.

Освітня програма налічує 12 модулів, які містять теоретично-практичні тренінги, домашні завдання, фідбек-сесії та нетворкінг. Учасники дізнаються, як налагодити маркетинг у соціальних мережах, підготувати бізнес-план, налаштувати продажі, автоматизувати процеси управління підприємством тощо.

Спікерами та менторами Програми стануть власники бізнесу, експерти з бухгалтерської справи, юриспруденти та психологи.


« повернутися

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора

Форма подання електронного звернення


Авторизація в системі електронних звернень