В Швейцарії стартував Саміт миру

Дата: 15.06.2024 15:00
Кількість переглядів: 39

Фото без опису

В Швейцарії проходить Саміт миру. Він обʼєднав 101 державу та міжнародну організацію. Тих, хто розуміє наскільки важливим є припинення повномасштабної агресії росії проти України, тих, хто проти знищення мирного населення, руйнування міст та сіл України.

Учасники – представники всіх частин світу та континентів: Латинська Америка, Північна Америка, Африка, Близький Схід та Азія, Тихоокеанський регіон, Австралія, Європа. І це результат особистої дипломатичної роботи Президента України Володимира Зеленського та його команди.  Про це написав у Facebook начальник Київської ОВА Руслан Кравченко

«Формула миру та Саміт миру базуються на Статуті ООН та нормах міжнародного права. Саме це важливо, коли ми говоримо про справедливий мир. А не про той, якій є в уяві російського агресора, окупаційних військ та особисто Путіна. Справедливий мир базується на повазі до думки кожної нації та на праві кожного народу самостійно визначати долю своєї країни. Бо не може бути так, що, одна нація хоче стерти з лиця землі іншу, силою відібрати її території. Це не про мир, а про війну, яку розвʼязала росія. Війну, яку має зупинити цивілізований світ», – підкреслив Руслан Кравченко.

Широке представництво на Саміті започаткує широкий діалог, той, де важлива думка кожного. Бо мир залежить від кожного, і кожна держава самостійно визначатиме, що саме із Формули миру допомагатиме реалізовувати. 

Наразі йдеться про три пункти – ядерна безпека, продовольча безпека та гуманітарний вимір, зокрема звільнення полонених та депортованих. І це те, що під силу виконати всім для забезпечення справжнього справедливого миру. 


« повернутися

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора

Форма подання електронного звернення


Авторизація в системі електронних звернень