У закладах професійної освіти Київщини створюються освітні хаби для навчання дорослого населення

Дата: 17.06.2024 16:00
Кількість переглядів: 67

Фото без опису

Доросле населення Київщини має змогу здобути робітничу кваліфікацію  у закладах  професійно-технічної освіти  за курсовою формою навчання упродовж 3-6 місяців в залежності від складності  професії та рівня освітньо-кваліфікаційного розряду. Про це під час брифінгу повідомила заступниця голови Київської ОДА Жанна Осипенко.

 «Зважаючи на надзвичайно велику потребу у швидкому перенавчанні, підвищенні кваліфікації та здобутті окремих компетентностей у закладах професійної освіти в цьому році створюються освітні хаби для навчання дорослого населення, маломобільних груп, ветеранів та ветеранок», – повідомила Жанна Осипенко.

Центри створюються в Білій Церкві, Борисполі, Броварах, Українці та інших населених пунктах. Вони  будуть оснащені сучасним обладнанням. Завдання хабів  не лише навчати, а й надавати консультаційну допомогу населенню щодо зміни професійної діяльності. До кінця року планується створити 11 освітніх хабів у закладах професійної освіти області.

Для оцінювання і визнання результатів навчання осіб (зокрема, здобутих шляхом неформальної чи інформальної освіти), присвоєння, підтвердження відповідних професійних кваліфікацій в закладах професійної освіти акредитовано 5 кваліфікаційних центрів. Це додаткова можливість для дорослого населення отримати документ державного зразка присвоєння/підтвердження професійних кваліфікацій; не навчаючись, а склавши кваліфікаційні іспити. В центри можна звертатись для визнання в Україні професійних кваліфікацій, здобутих в інших країнах.


« повернутися

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора

Форма подання електронного звернення


Авторизація в системі електронних звернень