+1 молодіжний простір розпочав свою діяльність на Київщині

Дата: 20.06.2024 09:00
Кількість переглядів: 52

Фото без опису

В Ірпені відкрито є простір для молоді «KO_LABA». Відкриття закладу з фокусом на ESTEAM відбулося за участі ірпінської молоді, представників організації Unisef Ukraine, заступниці начальника Управління молоді та спорту КОВА Світлани Назарук, керівника Київського обласного молодіжного центру Андрія Михайлова, керівництва Ірпінської громади, міжнародних донорів та партнерів, які підтримали ідею створення молодіжного осередку.

«Простір стане місцем спільного дозвілля для молоді, реалізації власних ідей, майданчиком для молодіжних воркшопів, івентів та заходів неформальної освіти», – наголосила під час виступу Світлана Назарук.

Відкриття центру стало можливим завдяки тісній співпраці Ірпінської міської ради, ГО «GoGlobal», Молодіжного парламенту Ірпеня у партнерстві з Дитячим фондом ООН UNICEF Ukraine за підтримки Німецького банку розвитку KfW і Посольства Німеччини.

На сьогодні Київщина налічує вже 35 закладів молодіжної інфраструктури, серед яких молодіжні центри, молодіжні простори і хаби.


« повернутися

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора

Форма подання електронного звернення


Авторизація в системі електронних звернень