Повідомлення про намір отримати дозвіл на викиди

Дата: 24.06.2024 15:17

Повне та скорочене найменування суб’єкта господарювання: КОМУНАЛЬНЕ ПІДПРИЄМСТВО «ЖИТЛОВО-ЕКСПЛУАТАЦІЙНА КОНТОРА БАРИЩІВСЬКОЇ СЕЛИЩНОЇ РАДИ» (КП «ЖЕК БАРИШІВСЬКОЇ СЕЛИЩНОЇ РАДИ»). Ідентифікаційний код юридичної особи в ЄДРПОУ: 23570929.  Місцезнаходження суб’єкта господарювання: 07501, Київська обл., Броварський р-н, селище Баришівка, пров. Банний, будинок 3, контактний номер телефону: +38 (068)-965-28-56, адреса електронної пошти суб’єкта господарювання: baryshivka_zhek@ukr.net. Місцезнаходження об’єкта/промислового майданчика: Київська обл., Броварський р-н, селище Баришівка, вулиця Київський Шлях, будинок 20. Мета отримання дозволу на викиди: отримання дозволу на викиди для існуючого об’єкта ІІ групи. Відомості про наявність висновку з оцінки впливу на довкілля: згідно ст. 3 ЗУ «Про оцінку впливу на довкілля» підприємство не підлягає оцінці впливу на довкілля. КОМУНАЛЬНЕ ПІДПРИЄМСТВО «ЖИТЛОВО-ЕКСПЛУАТАЦІЙНА КОНТОРА БАРИЩІВСЬКОЇ СЕЛИЩНОЇ РАДИ» спеціалізується на збиранні безпечних відходів (основний вид діяльності за КВЕД).

Загальний опис об’єкта (опис виробництв та технологічного устаткування): Джерелом утворення забруднюючих речовин на промисловому майданчику (котельня) є котел опалювальний водогрійний марки BRS 1200 comfort BM , потужністю 1200 кВт, вид палива – дрова.

Відомості щодо видів та обсягів викидів: оксиди азоту (у перерахунку на діоксид азоту [NO+NO2]) – 1,6005 т/рік, оксид вуглецю – 5,62194 т/рік, сірки діоксид – 0,29002 т/рік, речовини у вигляді суспендованих твердих частинок недиференційованих за складом – 0,27759 т/рік, вуглецю діоксид – 1135,98 т/рік, азоту (1) оксид [N2О] – 0,04428 т/рік, метан – 0,05535 т/рік, неметанові леткі органічні сполуки (НМЛОС) – 0,49815 т/рік.

Заходи щодо впровадження найкращих існуючих технологій виробництва: не встановлюються для об’єкту ІІ групи. Перелік заходів щодо скорочення викидів: не передбачаються, відсутні перевищення встановлених нормативів граничнодопустимих викидів. Дотримання виконання природоохоронних заходів щодо скорочення викидів: не передбачено. Відповідність пропозицій щодо дозволених обсягів викидів законодавству: пропозиції щодо дозволених обсягів викидів відповідають чинному законодавству; для речовин, на які не встановлені нормативи граничнодопустимих викидів відповідно до законодавства,  встановлюються  величини  масової витрати.

Із зауваженнями та пропозиціями щодо дозволу на викиди по зазначеному промисловому майданчику звертатись в Київську обласну військову адміністрацію (Київську обласну державну адміністрацію) (01196, м. Київ, площа Лесі Українки, буд. 1, телефон – (044) 286-84-11, 286-83-18 e-mail: zvern@koda.gov.ua, doc@koda.gov.ua).

Строки подання зауважень та пропозицій: протягом 30 календарних днів з дня публікації повідомлення про намір отримати дозвіл на викиди.