Молодіжні працівники Київщини пройшли воркшоп щодо основ соціальної трансформації із європейськими тренерами

Дата: 27.06.2024 12:00

Чотириденний воркшоп щодо основ соціальної трансформації, оцінки потреб, соціальної згуртованості та діалогів з громадою відбувся для молодіжних працівників Київщини.

Проєкт «Залучення молоді заради демократії» впроваджується українською ГО «Youth Up» у партнерстві з німецькою організацією «Corridors» за фінансової підтримки Федерального бюро Німеччини та реалізовується спільно з Київським обласним молодіжним центром за сприяння Управління молоді та спорту КОВА.

Тренером програми став представник іспанської громадської організації Феліпе Даза та тренерка Олена Ніжельська, яка є представницею ВПО з Луганської області.

Відзначимо, що захід проводився англійською мовою, що також стало чудовою нагодою для учасників удосконалити навички володіння іноземною.