Начальник Київської ОВА Руслан Кравченко про наслідки ракетної атаки на Київщину

Дата: 01.07.2024 08:30

Ворог в черговий раз намагався атакувати нашу область ракетами. В регіоні працювали сили ППО. Ворожі цілі знищені. Влучань в об’єкти житлової чи критичної інфраструктури немає. Про це на сторінці у Facebook повідомив начальник Київської ОВА Руслан Кравченко.

Зафіксовані падіння уламків на території одного з районів області. Є інформація про постраждалих та пошкодження будівель. На місця падінь уламків виїхали всі оперативні служби та швидкі.

Інформація уточнюється.

“Вкотре звертаюся до кожного жителя Київщини – не ігноруйте сигнал повітряної тривоги. Бережіть себе та своїх близьких. Під час тривоги перебувайте в укриттях”, – наголосив Руслан Кравченко.