Київська ОДА розпочинає набір на навчання гідів для роботи на місцях памʼяті російсько-української війни на Київщині

Дата: 01.07.2024 10:00
Кількість переглядів: 22

Фото без опису

Київська ОДА в рамках проєкту «Київщина. Місця пам’яті» розпочинає набір на навчання гідів із роботи на місцях памʼяті російсько-української війни на Київщині. Про це під час брифінгу повідомила заступниця голови Київської ОДА Жанна Осипенко.

«Київська область має особливе значення для української та світової пам’яті подій російсько-української війни. Ми прагнемо розповісти про справжнє обличчя агресора та героїчний спротив українського народу. Наша мета – підготовка кваліфікованих фахівців, які зможуть надати відвідувачам змістовну, достовірну інформацію про трагічні події війни на Київщині», –підкреслила Жанна Осипенко.

Взяти участь у навчанні можуть гіди, які мають досвід роботи з туристами, історики, краєзнавці, волонтери, які бажають долучитися до роботи з місцями памʼяті, психологи та інші фахівці, які зацікавлені в даному проекті.

Курси складатимуться з онлайн та офлайн занять, тренінгів, навчально-методичних екскурсій та завершаться тематичними іспитами. Програма поділяється на теоретичну та практичну частини.

Навчання триватиме 4 тижні: з 08 липня по 02 серпня 2024 року. За результатами учасники отримають сертифікат про успішне завершення курсу.

Для участі необхідно заповнити анкету: https://forms.gle/Pfh1s9iJpomQWi3k7

«Плануємо підготувати 20 кваліфікованих гідів, які зможуть провести відвідувачів місцями нашого героїчного спротиву. Ми очікуємо збільшення кількості людей, які відвідують маршрути пам’яті Київщини, підвищення обізнаності про трагічні події російської агресії та їх наслідки, виховання у молоді почуття патріотизму та відповідальності за майбутнє України», – розповіла заступниця голови КОДА.

Проєкт з курсової підготовки гідів реалізується Департаментом культури та туризму Київської обласної державної адміністрації у партнерстві з Громадською спілкою «Всеукраїнська асоціація гідів».

Нагадаємо, що Проєкт «Київщина. Місця пам’яті» – масштабний та соціально значущий, покликаний сприяти збереженню пам’яті про трагічні події, що відбувалися на території Київщини у період від початку повномаштабного вторгнення, та інформувати світ про жахливі наслідки цієї агресії.


« повернутися

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора

Форма подання електронного звернення


Авторизація в системі електронних звернень