Вітаємо всіх причетних з Днем архітектора!

Дата: 01.07.2024 12:00

1 липня в Україні відзначають День архітектури- національне професійне свято українських архітекторів.

З цієї нагоди, у Броварській районній державній адміністрації відбулося нагородження Почесними грамотами та Подяками з врученням цінних подарунків працівників сфери архітектури Броварського району.

До учасників заходу з вітальним словом звернулась заступник голови Броварської районної державної адміністрації Ольга Юрченко.

«Саме від працівників цієї галузі залежить сучасний вигляд населених пунктів нашого району, створення повноцінного середовища життєдіяльності людей, збереження і примноження історико-культурних надбань», - наголосила вона. А також побажала творчого натхнення, втілення всіх архітектурних задумів і мрій, високих професійних злетів та досягнень у справі розбудови Броварщини.