Соціальний проєкт “Грузар” допомагає ВПО та учасникам бойових дій з переїздом і вантажними перевезеннями

Дата: 02.07.2024 13:00
Кількість переглядів: 39

Фото без опису

Соціальний проєкт “Грузар” спрямований на допомогу внутрішньо переміщеним особам та учасникам бойових дій. Проєкт пропонує безкоштовний переїзд чи перевезення речей учасникам бойових дій та внутрішннім переселенцям.

Про це повідомляється на сайті проєкту.

Для оформлення заявки на допомогу достатньо заповнити форму на сайті компанії. Вся програма є безплатною.

У березні 2024 року громадська ініціатива “Грузар” розпочала реалізацію програми допомоги найуразливішим сім’ям ВПО та сім’ям учасників бойових дій, які постраждали від російської агресії.

У 2024-25 роках проєкт планує надати допомогу близько 3000 сімей. Допомогу отримають родини, які заповнять онлайн-анкету на сайті та нададуть підтвердження статусу ВПО або УБД.

Упродовж двох місяців “Грузар” надає послуги переїзду, транспортування чи вантажників для потреб цих сімей. У 2022-23 роках допомогою скористалося близько 1500 родин (понад 5000 людей).

Для подачі заявки уважно заповніть онлайн анкету за посиланням.

Слід звернути увагу, що заповнення анкети не гарантує отримання допомоги. У разі великої кількості заявок, компанія в першу чергу буде надавати допомогу найбільш нужденним сім’ям.

Усі охочі можуть онлайн заповнити анкету або звернутись із запитаннями, що виникли, за номером підтримки: +380 93 990 18 91, Пн-Пт, (10:00-18:00).


« повернутися

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора

Форма подання електронного звернення


Авторизація в системі електронних звернень