На Київщині відбувся черговий вишкіл «Тактична медицина»

Дата: 05.07.2024 13:00

Фахівці по роботі з молоддю, працівники закладів освіти, спорту, виховники джур, представники органів місцевого самоврядування, громадські активісти Київської області протягом триденного заходу отримували знання та вдосконалювали навички із тактичної медицини та надання першої домедичної допомоги.

Впродовж вишколу опрацювали теми:
– Розпізнання та зупинка кровотеч;
– Допомога при переломах та опіках;
– Допомога при ураженні грудної клітки і черевної порожнини;
– Забезпечення прохідності дихальних шляхів;
– Проведення серцево-легеневої реанімації.

Отримані компетенції будуть корисними фахівцям, які працюють з молоддю, особливо виховникам Всеукраїнської дитячо-юнацької військово-патріотичної гри «Сокіл» («Джура»), вчителям предмету «Захист України», які передаватимуть знання, уміння та навички, зокрема на локальних молодіжних заходах.
Вишкіл «Тактична медицина» реалізовано управлінням молоді та спорту Київської ОВА спільно з Київським обласним молодіжним центром.