Начальник Київської ОВА Руслан Кравченко про наслідки ракетної атаки на Київщину

Дата: 08.07.2024 08:00

Ворог здійснив масовану ракетну атаку на нашу область та Київ.

За оперативною інформацією влучань в житлову та критичну інфраструктуру на території Київщини не зафіксовано. Вже є інформація про двох постраждалих, які отримали осколкові поранення. Про це на сторінці у Facebook повідомив начальник Київської ОВА Руслан Кравченко.

Фіксуються падіння уламків в трьох районах області. Є загорання травʼяної та лісової підстилки. Всі оперативні служби вже працюють над ліквідацією та фіксацією наслідків ударів. Детальна інформація згодом.

“Ще раз звертаюся, до кожного жителя області – не ігноруйте сигнал повітряної тривоги, залишайтеся в укриттях, поки небезпека не мине”, – наголосив Руслан Кравченко.