У Медвинській громаді запрацював місцевий пожежно-рятувальний підрозділ

Дата: 08.07.2024 15:00

У Медвинській сільській територіальній громаді відкрили місцевий пожежно-рятувальний підрозділ. Він працюватиме на базі комунального підприємства «Медвин-інвест».

Створення місцевих пожежних команд та залучення добровольців дозволить оперативно реагувати на пожежі та надзвичайні події різного характеру.

Для успішного виконання обов’язків місцева пожежна команда забезпечена належним захисним одягом та спорядженням, для неї створені усі необхідні умови для несення служби.

Реалізувати цей проєкт вдалося завдяки спільній роботі ініціативних жителів громади, депутатів сільської ради, представників бізнесу та служб ДСНС.

З початком роботи місцеву команду рятувальників привітали: керівництво Білоцерківського району, територіальної громади та Головного управління ДСНС України у Київській області.