Про небезпеку на водних об’єктах

Дата: 10.07.2024 09:30

09 липня 2024 року за дорученням  виконувача обовязків голови Броварської районної державної адміністрації Олексія Дорошенка, начальником відділу з питань цивільного захисту  Віктором  Шибіко з виїздом до Зазимської територіальної громади  проведено робочу зустріч з представниками органів місцевого самоврядування, ДСНС та Національної поліції.

Під час наради було обговорено питання щодо вжиття заходів передбачених рішенням Броварської районної комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій від 28.03.2024 року.

Особливу увагу звернули на недопущення надзвичайних подій, попередження нещасних випадків та загибелі людей на водних обєктах Броварського району.

Працівниками ДСНС та Національної поліції була проведена інформаційно-розяснювальна робота відпочиваючим на водоймах Броварського району, з врученням памяток «Безпека на воді».

У подальшому, такі профілактичні заходи будуть проводитись систематично.

За інформацією відділу з питань цивільного захисту Броварської районної державної адміністрації.